22 sierpnia 2020 20:04 | Aktualności

BARDZO DOBRE WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki z Egzaminu ósmoklasisty. Mimo niesprzyjających warunków spowodowanych pandemią koronawirusa, a co za tym idzie, niepewnością, strachem, stresem, wykazali się niezwykłą dojrzałością. Z dziewięciu szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Lisia Góra, uplasowali się na najwyższym stopniu podium, zdobywając pierwsze miejsce. Dzięki uporowi, samodyscyplinie, wytrwałości pokazali, że nawet w trudnych czasach można, a nawet trzeba powalczyć o lepsze wyniki, które gwarantują dostanie się do wymarzonych szkół średnich.

Wyniki z poszczególnych przedmiotów:

Szkoła: j. polski 63%, matematyka 51%, j. angielski 62%
Gmina: j. polski  61,5%, matematyka 50%, j.angielski 51 %
Województwo : j. polski 62%, matematyka 51%,  j. angielski 57 %
Polska: j. polski 59 %, matematyka 46 %, j. angielski 54 %

Szczególnym wyróżnieniem – stypendium ufundowanym przez rodzinę Juzów, o które nieustannie dba pani Izabella Golec - córka Justyna Juzy - jednego z patronów naszej szkoły, została uhonorowana uczennica Magdalena Łabędź osiągając najwyższy wynik egzaminu. W imieniu fundatorów nagrodę wręczyła pani Monika Krzysztoforska.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom bardzo dobrych wyników!

Zdjęcia: