20 stycznia 2020 13:00 | Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY W NASZEJ SZKOLE

W sobotę 18 stycznia 2020r., tydzień przed feriami zimowymi, dla dzieci z przedszkola, klas I-III oraz najmłodszych gości, którzy jeszcze nie posmakowali życia przedszkolaka w Pawęzowie, zorganizowano huczny bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną: księżniczek, wróżek, czarodziejów, duchów, motylków, biedronek, pszczółek, Indian, smoków, rycerzy, piratów, superbohaterów i innych barwnych postaci z kreskówek i baśni. Imprezę poprowadzili panowie z grupy animacyjnej "Jaszczur i Przyjaciele", którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci bawiły się się z kompanami, rodzicami i nauczycielami. Uczestniczyły w wielu zabawach i konkursach sprawnościowych. Od czasu do czasu w sali pojawiał się tajemniczy dym, tworząc ciekawy efekt wizualny. Czym jednak byłaby zabawa bez przepysznego jedzenia? Na szwedzkim stole serwowano smakowite przekąski. Dzieci mogły swobodnie wybierać potrawy i napoje, a także rozmawiać ze współtancerzami, co sprzyjało w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Po 3 godzinach beztroskich pląsów tancerze byli zmęczeni, ale zadowoleni ze znakomitej zabawy. Z pewnością ten bal na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za wkład pracy, który włożyli

w przygotowanie posiłku dla dzieci.

Mariola Lipińska