10 stycznia 2020 13:23 | Aktualności

PIERWSZOKLASISTA W DRUGIM ETAPIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Miło nam poinformować, że Kamil Szostak  - uczeń klasy I, został  zakwalifikowany do drugiego etapu VIII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Dzieckiem być… Straszny Dwór – straszydła i inne dziwadła”. Pierwszy etap konkursu został przeprowadzony   w naszej szkole, a potem wybrane przez nas prace, zostały przesłane do Liceum Plastycznego w Tarnowie, gdzie jury oceniało dzieła nadesłane z różnych szkół powiatu w 3 kategoriach wiekowych: „Maluch”(176 prac), „Młodzik” (178 prac) i „Nastolatek”(69 prac).  Członkowie Komisji Konkursowej podkreślili bardzo wysoki poziom nadesłanych prac (ogółem 423 prace), szerokie spojrzenie autorów na temat oraz niezwykle szczere i oryginalne wypowiedzi za pomocą różnych środków artystycznych.

Kamilowi serdecznie gratulujemy i cieszymy się z osiągniętego sukcesu.

Barbara Wydro