20 grudnia 2019 20:50 | Aktualności

Jasełka dla społeczności szkolnej

Ostatni dzień zajęć dydaktycznych w tym roku kalendarzowym upłynął w świątecznej atmosferze bożonarodzeniowej. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami, podczas klasowych wigilii, przełamali się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia. Piękną tradycją w naszej szkole stało się wystawianie jasełek. Młodzi aktorzy z klas V - VII, pod opieką p. Jolanty Polczyk, p. Marii Stono i p. Izabeli Ilcewicz,  zaprezentowali swoje umiejętności teatralne, które stały się tłem do rozważań na temat miłości, rodziny, pokoju i empatii. Uroku i magii dodały przedstawieniu pięknie zaśpiewane kolędy i pastorałki. Po jasełkach dyrektor szkoły - pani Bożena Świętek złożyła uczniom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym świąteczne i noworoczne życzenia.

Zapraszmy do galerii zdjęć