04 grudnia 2019 21:18 | Aktualności

Andrzejki klas I - III

Dnia 27 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki dla uczniów klas I - III. Od dawien dawna są one tradycyjnym wieczorem wróżb i przepowiadania przyszłości. Wychowawcy klas zadbali o program imprezy, przygotowując dla dzieci ciekawe konkursy, zabawne wróżby oraz tańce przy dźwiękach popularnych dziecięcych przebojów. Nie zabrakło oczywiście lania wosku i odgadywania przyszłości z powstałych figur woskowych. W przerwie rodzice zorganizowali poczęstunek dla swoich pociech. Uczniowie przeżyli wspaniały wieczór, pełen magii i radości. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość -  no cóż…spełni się lub nie. Tak naprawdę to wiele zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Barbara Wydro