im. Batalionu "Barbara" AK
w Pawęzowie

13 listopada 2019 15:39 | Aktualności

Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej

7.11.2019 r. w Centrum Kultury w Pleśnej odbył się jubileuszowy XV Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej „Legiony to żołnierska nuta”, zorganizowany przez PTTK w Tarnowie.

Do zmagań przystąpiło wiele szkół m.in. Szkoła Podstawowa im. Batalionu „Barbara” AK w Pawęzowie. Szkołę reprezentowały dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych.

Wspaniałe głosy i interpretacja patriotycznych utworów przez młodych wokalistów naszej szkoły nie mogła umknąć uwadze jury, chociaż konkurencja w tym roku była bardzo duża. Dlatego tym bardziej cieszymy się z zajętych przez naszych uczniów miejsc i wyróżnień.

Kategoria zespół – klasy I - III – miejsce II
Anna Drewko, Nina Stasiczak, Eliza Witkiewicz, Maciej Chrzęszczyk, Szymon Kowalski

Kategoria solista – klasy I - III – miejsce III
Eliza Witkiewicz

Kategoria zespół – klasy IV – VIII – miejsce V
Martyna Głódź, Blanka Blicharska, Milena Mozgowiec, Zofia Szerszeń, Magdalena Stono, Malwina Sowińska, Zuzanna Piwek, Sylwia Grabczyńska

Kategoria solista – klasy IV – VIII – miejsce IV
Milena Mozgowiec

Gratulujemy młodym artystom i życzymy kolejnych sukcesów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.