13 września 2019 23:15 | Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęto Mszą Świętą sprawowaną przez księdza proboszcza Tadeusza Wszołka. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się do sali gimnastycznej.

Dyrektor szkoły, Pani Bożena Świętek, serdecznie powitała przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli. Przekazała informację na temat organizacji pracy szkoły oraz życzyła wszystkim uczniom samych sukcesów i wytrwałości w nauce, dużo radości i przyjemności ze zdobywanej wiedzy.

Uczennice klas V - VIII mile przywitały nauczycieli i kolegów. Zachęcały do rozwijania pasji, bycia sobą i bycia uważnym na drugiego człowieka. Przypomniały również o przestrzeganiu reguł i zasad obowiązujących w szkole. Wykonały utwory „szkoła marzeń” oraz „wakacje”, przypominając, że za niecały rok znów będą wakacje.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do przydzielonych sal na spotkania z wychowawcami i zapoznanie z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

Zdjęcia: