30 sierpnia 2019 19:29 | Aktualności

Konkurs

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do stworzenia pracy plastycznej pt. SmartSzkoła. Należy przygotować ją na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny Internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.

Praca może być wykonana w dowolnej technice plastycznej.

Jury konkursowe będzie oceniać:
1. Zgodność pracy z tematyką konkursu.
2. Oryginalność ujęcia tematu.
3. Poprawność wykonania.
4. Estetykę oraz kompozycję pracy.

Praca nie może być wcześniej publikowana, ani nagradzana w innych konkursach. Ponadto musi stanowić wyłącznie oryginalną twórczość Uczestnika biorącego udział w konkursie. Zatem nie może między innymi zawierać gotowych elementów np. cudzych zdjęć, obrazków czy być kopią prac innych autorów.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do nauczyciela informatyki lub plastyki. Pracę należy wykonać do 13 września 2019 r.