14 czerwca 2019 21:19 | Aktualności

FESTYN RODZINNY

8 czerwca 2019 r., tradycyjnie już, odbył się kolejny – VIII Festyn Rodzinny w Pawęzowie. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez p. dyrektor Bożenę Świętek wszystkich uczestników festynu, zgromadzonych na boisku szkolnym. Następnie uczniowie klas młodszych wystąpili z programem artystycznym przygotowanym przez wychowawców klas: Jolantę Polczyk, Mariolę Lipińską, Anetę Bogacz oraz panią Izabelę Ilcewicz. Niewątpliwą ciekawostką były występy rodziców na piknikowej estradzie. Mamusie zaprezentowały Murzynka Bambo i kilka egzotycznych tańców, a tatusiowie przeobrazili się w gibkie baletnice z Jeziora Łabędziego P. Czajkowskiego.
Po występach na scenie, rozpoczęły się zmagania rodziców z dziećmi na stacjach sprawnościowych. Najlepszy zawodnik z każdej stacji uhonorowany został nagrodą, a wszyscy pozostali słodyczami. Po ich zakończeniu rozegrano, jak co roku, mecz piłki nożnej, któremu kibicowali wszyscy uczestnicy festynu.
Każda drużyna otrzymała wspaniałe nagrody przygotowane przez Radę Rodziców. W czasie pikniku rodzice zorganizowali loterię fantową, w której każdy los wygrywał. Rozlosowano również 10 wspaniałych nagród głównych.
Przygotowane, również przez rodziców, stoiska ze zdrową żywnością, kiełbaskami oraz ciastami cieszyły się wielką popularnością.
Festyn zakończył się potańcówką na dechach obsługiwaną przez DJ-a. Wszyscy rozeszli się do domów w wyśmienitych humorach z nadzieją, że przyszłoroczny festyn będzie jeszcze lepszy.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej rodzinnej imprezy.
A w szczególności: rodzicom za pełne zaangażowanie w przygotowanie nagród, loterii fantowej, stanowisk z sokami, ciastami, kiełbaskami oraz tańców z DJ-em, Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej Józefowi Schabowi za pomoc w obsłudze technicznicznej imprezy, Panu Arturowi Seredzie za piękne zdjęcia, nauczycielom za przygotowanie dzieci do występów, obsługę stanowisk sportowych, sędziowanie i prowadzenie konferansjerki.

Pięknie dziękujemy za wspólne i rodzinne spędzenie czasu oraz wyśmienitą zabawę. Do zobaczenia za rok!