11 czerwca 2019 18:30 | Aktualności

Klasowy Konkurs BYSTRZAK MATEMATYCZNY

Dnia 6 czerwca 2019 r. odbył się Klasowy Konkurs Matematyczny „Bystrzak Matematyczny” dla uczniów klasy II. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, motywowanie uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Uczniowie w ciągu 45 minut rozwiązywali 18 zadań / 8 zadań otwartych i 10 zadań  w postaci testu jednokrotnego wyboru/. Konkurs pozwolił zdiagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów. Był zwieńczeniem dwuletniej pracy dzieci na lekcjach i zajęciach kółka matematycznego.
Oto laureaci:
I miejsce: Norbert Przebięda
II miejsce: Mateusz Oleksyk
III miejsce: Adam Szarek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy Rodzicom klasy II za ufundowanie rzeczowych nagród dla zwycięzców oraz nagród pocieszenia - łakoci dla wszystkich uczestników konkursu.

wychowawczyni : Mariola Lipińska

Zdjęcia: