04 kwietnia 2019 15:21 | Aktualności

FINAŁ GMINNEGO KONKURSU RYSUNKOWEGO ZORGANIZOWANEGO PRZEZ ZARZĄD GMINNY ZOSP RP W LISIEJ GÓRZE

Dnia 29 marca 2019 r. o godzinie 10.00 w remizie OSP w Lisiej Górze odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy wykonali najładniejsze, najoryginalniejsze i estetyczne prace w Gminnym Konkursie Rysunkowym pod hasłami: „Kiedy dzwonię po straż pożarną” (klasy I-III), „Nie wypalaj suchych traw” (klasy IV-VI) oraz „Strażak w akcji” (klasy VII-VIII). Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na ważne zjawiska, sytuacje mogące zdarzyć się w codziennym życiu oraz uwrażliwić twórców i odbiorców na prawidłowe postępowanie w sytuacjach zagrożenia życia. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy w dziedzinie malarstwa lub rysunku, w formacie A3.

W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Nina Stasiczak- kl. I

Weronika Nowak- kl. I

Dominik Głuszczyk- kl. II

Adam Szarek- kl. II

Weronika Baran- kl. III

Amelia Górecka- kl. III

Magdalena Stono- kl. V

Aleksandra Skowrońska- kl. VI

Zuzanna Piwek- kl. VI

Anna Galus- kl. VII

Aleksandra Stono- kl. VIII

Uczeń klasy VIII - Marek Polczyk zajął I miejsce, otrzymując dyplom i nagrodę rzeczową z rąk Zastępcy Wójta Gminy Lisia Góra Pana Piotra Miotły. Ósmoklasista będzie reprezentował naszą szkołę i gminę na szczeblu powiatowym.

Serdecznie gratulujemy uczniom!

Mariola Lipińska