19 marca 2019 11:03 | Aktualności

MISTRZOWIE I VICE-MISTRZYNIE GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ

Kolejnym sukcesem naszych uczniów zakończył się czwartkowy turniej gminny w piłce ręcznej szkół podstawowych.

Dziewczęta rywalizowały z Lisią Górą oraz z Zaczarniem, chłopcy zaś z Lisią Górą, Zaczarniem oraz z Brzozówką. Dziewczęta przegrały z Lisią Górą oraz wygrały z Zaczarniem, co dało im 2 miejsce.

Chłopcy wygrali pewnie z Zaczarniem 6:2, zremisowali z Brzozówką 6:6 oraz wygrali po zaciętej walce z Lisią Górą 5:4 i zostali mistrzami gminy.

Skład dziewcząt - Sylwia Grabczyńska, Magdalena Stono, Zosia Szerszeń, Julia Szostak, Angelika Sak, Zuzia Witkiewicz, Karolina Sereda, Ania Przeklasa.

Skład chłopców: Jakub Kożuch, Sebastian Nowak, Karol Przeklasa, Kacper Przebięda, Kacper Witek, Oliwier Szczepański, Oliwier Górecki, Maciej Małek oraz Filip Kowalski.

Wszystkim naszym młodym szczypiornistom
serdecznie gratulujemy !!!.