15 marca 2019 13:06 | Aktualności

Integracyjne zabawy we FlyParku

W ubiegłym tygodniu, uczniowie naszej szkoły wybrali się na integracyjną wycieczkę.  Głównym punktem naszej wycieczki był FlyPark w Tarnowie. Na samym początku instruktor poprowadził krótką rozgrzewkę. Potem mogliśmy przez 2 godziny korzystać ze wszystkich atrakcji FlyParku, oczywiście pamiętając o bezpieczeństwie. Pierwszą z nich był basen wypełniony gąbkami, w którym można było wspinać się na ściance zamontowanej nad nim albo skoczyć wprost do basenu z kilku trampolin. Kolejną atrakcją był kompleks trampolin, na której uczniowie uczyli się, jak poprawnie i bezpiecznie wykonać salto. Starsze dzieci ustawiały się w długa kolejkę, aby spróbować swoich sił na trapezie, po którym lot zawsze kończył się miękkim lądowaniem. Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych. Wszyscy świetnie się tam bawiliśmy i na pewno będziemy miło wspominać pobyt we FlyParku. Na naszej wyprawie nie zabrakło elementów edukacyjnych, ponieważ podróż autobusem MPK okazała się nowym doświadczeniem dla sporej części naszej grupy. Dzieci nauczyły się jak należy zachowywać się w publicznym środku transportu.  Ta wycieczka na długo pozostanie w pamięci dzieci ze względu na dobrą zabawę oraz nowe doświadczenia.