19 lutego 2019 11:53 | Aktualności

Walentynki

14 lutego uczniowie naszej szkoły spotkali się na dyskotece walentynkowej. Uczniowie wykonali przepiękną dekorację nadając dodatkowo uroku temu dniu. Starsi koledzy zadbali o dobrą muzykę, przy której wszyscy wspaniale się bawili. Nie zabrakło tańców integracyjnych, takich jak Belgijka i La Macarena. Podczas dyskoteki nie zabrakło atrakcji związanych ze świętem zakochanych, do których należały: rozdawanie kartek walentynkowych, taniec na gazecie czy zabawa w chusteczkę. Młodzież zmęczona nieustającą zabawą  mogła poczęstować  się słodkościami  przygotowanymi przez rodziców. Wszyscy przybyli uczniowie dobrze się bawili i nikt nie podpierał ściany. Zabawa trwała do godz. 19.00 po czym jej uczestnicy zmęczeni ale zadowoleni udali się do domów.