13 lutego 2019 10:12 | Aktualności

Spotkanie z teatrem

Edukacja teatralna jest bardzo ważnym elementem edukacji. Sprzyja rozwojowi kreatywności, pobudza ciekawość, zapewnia sposobność do analizy, przygotowuje widza do pracy intelektualnej, może zaspokoić potrzeby psychiczne dziecka i odgrywać niezwykle istotną rolę w kształtowaniu jego osobowości.

5 lutego 2019 r. uczniowie klas III - VI uczestniczyli w spektaklu  pt.: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Główni bohaterowie przeżywają wiele ciekawych przygód. Pomagają im w tym ich niezwykłe zdolności. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma świetną intuicję. Podczas swoich przygód przyjaciele napotykają trudności, jednak siła ich przyjaźni i determinacja pomogą im wyjść cało z największych opresji i rozwiązać zagadkę Gangu Niewidzialnych Ludzi. W spektaklu nie zabrakło dobrego humoru i piosenek.

Zdjęcia: