05 lutego 2019 17:24 | Aktualności

Zabawa karnawałowa przedszkolaków i uczniów klas I - III

2 lutego odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy chętnie bawili się na udekorowanym kolorowymi balonami parkiecie.
W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadzili animatorzy, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity takie, jak ,,Ona tańczy dla mnie”. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali Maja Koperska i Norbert Przebięda. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom poczęstunek.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Tekst: Aneta Bogacz

Foto: Adam Kiwior