30 stycznia 2019 20:46 | Aktualności

I miejsce w Konkursie Kolęd

Sukcesem zakończył się udział naszych uczennic w XXIX Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Polskich zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Śmignie. Naszą szkołę reprezentowały: solistka Milena Mozgowiec, która zaśpiewała kolędy: „Cicho, cicho pastuszkowie” oraz „Gdy śliczna panna”, a także zespół w składzie: Anna Stasiczak, Tamara Sowińska, Paulina Głódź, Nina Stasiczak, Eliza Witkiewicz i Weronika Nowak śpiewając utwory: „A wczoraj z wieczora” i „Północ już była”.

Dziewczęta znakomicie poradziły sobie z bardzo trudnym repertuarem, wykazały się ogromnym talentem, urzekły wrażliwością, muzykalnością i osobowością. Zaprezentowały przepiękne interpretacje polskich kolęd i pastorałek zdobywając upragnione I miejsce.

Do konkursu przygotowała uczennice Izabela Ilcewicz.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia: