10 grudnia 2018 19:11 | Aktualności

IMIENINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZEJ SZKOLE

Choćbyście szukali po calutkim świecie

takiego miłego Gościa jak nasz,

nigdzie nie znajdziecie.

Niech żyje –wszyscy zawołamy!

I niech nas tak kocha, jak my Go kochamy.

Dnia 6 grudnia Święty Mikołaj obchodzi swój szczególny dzień-imieniny. Mikołajki to święto, które celebruje się od wielu lat w naszej szkole. Tego dnia o godzinie 9.30 odwiedził uczniów klas I-III i przedszkolaków miły Gość. Wizyta przyniosła dzieciom, zwłaszcza tym najmłodszym wiele radości. Panował u nas szczególny klimat i niesamowita atmosfera. Był to dobry znak, świadczący o tym, że wszystkie dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł zmęczony do szkoły z workiem pełnym podarków. Nasze dzieci przyjęły Go bardzo entuzjastycznie. Przed rozdaniem świątecznych paczek przedstawiły krótką część artystyczną, na którą złożyły się piosenki i wiersze. Za serdeczne przyjęcie Mikołaj wręczył każdemu dziecku upragnioną paczkę. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.

Bardzo dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy znów za rok!

Szczere podziękowanie składamy również Rodzicom za pomoc.

M. Lipińska