09 listopada 2018 20:31 | Aktualności

Mistrzostwa Gminy Lisia Góra Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

W czwartek 8 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej gminy reprezentując godnie każdą ze szkół - 23 chłopców i 13 dziewczynek z klas 4-6. Rozegrane zostały cztery konkurencje, gra singlowa chłopców, gra singlowa dziewczynek oraz deble chłopców i dziewczynek. Nasi podopieczni spisali się znakomicie jak na swój krótki okres treningów. W rozgrywkach chłopców triumfował Oliwier Szczepański, a Karol Przeklasa zajął 6 miejsce. W deblu Oliwier z Karolem zajęli najwyższy stopień podium. W konkurencji dziewczynek Ania Przeklasa zajęła 4 miejsce w grze singlowej. Co najważniejsze to że atmosfera zawodów i opinie wśród uczestników dają nadzieję, że nie są to ostanie zawody przez nas organizowane.
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i ogromne zaangażowanie w organizacji tych mistrzostw założycielom Sekcji Tenisa Stołowego Pawęzów RAZEM - Panom: Jerzemu Albertusiakowi, Wojciechowi Przeklasie oraz Trenerowi i sędziemu Andrzejowi Szczepańskiemu.
Każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz wodę i drożdżówkę.