12 września 2018 21:28 | Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

„Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami”

Adam Mickiewicz

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęto Mszą Świętą sprawowaną przez księdza proboszcza Tadeusza Wszołka. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się do sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły, Pani Bożena Świętek, serdecznie powitała przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli. Życzyła wszystkim uczniom samych sukcesów i wytrwałości w nauce, dużo radości i przyjemności ze zdobywanej wiedzy, bardzo dobrych ocen i wyników.  Na koniec uczennice klasy siódmej, Magdalena Łabędź i Sylwia Grabczyńska, wykonały utwór „Możesz wszystko”, motywując wszystkich do pracy i osiągania założonych celów. Po części oficjalnej uczniowie udali się do przydzielonych sal na spotkania z wychowawcami i zapoznanie z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

Zdjęcia: