28 czerwca 2018 13:04 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło się tradycyjnie Mszą Świętą odprawioną przez ks. proboszcza Tadeusza Wszołka. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się do szkoły, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Uczniowie klas I, V, VI oraz VII przygotowali część artystyczną pod kierunkiem p. Joanny Starzyk, p. Kingi Kołodziej, p. Marioli Lipińskiej oraz p. Izabeli Ilcewicz. Uczestnicy wysłuchali nieco humorystycznego znaczenia alfabetu, a  także kilku dobrych rad na wakacje. Miłym akcentem tej części były podziękowania dla nauczycieli oraz życzenia słonecznych i udanych wakacji dla całego grona pedagogicznego, pracowników szkoły, dzieci i rodziców. Po części artystycznej nastąpiła oficjalna część uroczystości. Pani Dyrektor Bożena Świętek podsumowała kończący się rok szkolny, podziękowała uczniom oraz nauczycielom za naukę i pracę, a także pogratulowała rezultatów i sukcesów. Następnie wręczyła nagrody książkowe uczniom klas IV-VII, którzy otrzymali promocję do kolejnej klasy z wyróżnieniem, oraz uczniom klas I-III za wysokie osiągnięcia w nauce.  Serdecznie dziękujemy Pani radnej  Joannie Jagieła oraz Panu wójtowi Arkadiuszowi Mikule za ufundowanie nagród uczniów klasy I.
Uczniowie otrzymali również nagrody za wzorowe czytelnictwo, wzorową frekwencję oraz szczególne osiągnięcia w nauce: Marek Polczyk - w dziedzinie języka angielskiego, Zuzanna Piwek, Jakub Kożuch i Amelia Górecka - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Uczennice z najwyższą średnią ocen, Zuzanna Piwek oraz Magdalena Łabędź, otrzymały statuetki, a ich rodzicom zostały wręczone listy gratulacyjne.
Również Pani dyrektor otrzymała podziękowania za całoroczny wysiłek i pracę, wręczone zostały kwiaty przez przedstawicieli rodziców. Na zakończenie uroczystości uczennica klasy VI - Sylwia Grabczyńska- zatańczyła w stylu hip-hop.