22 czerwca 2018 18:30 | Aktualności

Czerwcowy relaks w Ośrodku Wypoczynkowo-Wędkarskim „Katamaran”

Dnia 18 czerwca 2018 r. uczniowie klas I-VII wraz wychowawcami zostali zaproszeni przez Pana Władysława Wzorka do Ośrodka Wypoczynkowo –Wędkarskiego „Katamaran” nad Wielkim Stawem w Radłowie.
Pod koniec roku szkolnego mogliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, doświadczyliśmy bezpośredniego kontaktu z naturalnym środowiskiem przyrodniczym. Do naszej dyspozycji było: pole biwakowe, lasek i boisko nad brzegiem wody. Przy grillu, w ramach II śniadania posililiśmy się gorącymi kiełbaskami. Spędziliśmy relaksujące chwile, uczyliśmy się współdziałania w grupie, odpoczywając na kocykach, grając w piłkę, w badmintona, bawiąc się w piasku i hasając po trawie. Był to kojący wypoczynek, czas wytchnienia dla głowy, czas na dłuższą rozmowę z kolegą, czy koleżanką. Na koniec pobytu na łonie natury zostaliśmy obdarowani przez Gospodarza łakociami. Mimo pochmurnego nieba, pobyt w ośrodku upłynął szybko, przyjemnie i w miłej atmosferze.

Bardzo dziękujemy Panu Władysławowi Wzorkowi i profesjonalnej obsłudze za serdeczne przyjęcie!

Mariola Lipińska