11 maja 2018 12:11 | Aktualności

XI Rajd Przedszkolaka

W dniu 09.05.2018 r. grupa starsza z oddziału przedszkolnego naszej szkoły uczestniczyła w XI Rajdzie Przedszkolaka w  Tarnowie organizowanym przez PTTK „Ziemi Tarnowskiej” oraz Koło Przewodników Leliwa.

Rajd miał na celu popularyzację wśród dzieci wiedzy o Tarnowie, jego historii, zabytkach i ciekawych miejscach.

Oficjalne rozpoczęcie rajdu odbyło się na tarnowskim rynku. Każdej z przybyłych grup został przydzielony przewodnik i ruszyliśmy w drogę. Trasa rajdu przebiegała z rynku ul. Kapitulną, aż do połączenia z ul. Wałową,  Żydowską,  aż po plac Starej Synagogi. Zakończenie rajdu odbyło się na placu Starej Synagogi, gdzie każda z grup otrzymała dyplom uczestnictwa w rajdzie, a każdy przedszkolak otrzymał słodki poczęstunek.

Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola z głowami pełnymi nowych, ciekawych informacji dotyczących Tarnowa.

K.Bogacz