30 marca 2018 20:39 | Aktualności

Wycieczka do Parku Trampolin w Krakowie

Dnia 22 marca uczniowie klasy VI uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Celem wyjazdu był Park Trampolin GoJump. Jest to trzeci co do wielkości taki obiekt w Polsce i jeden z większych w Europie. GoJump to miejsce przeznaczone dla każdego już od czwartego roku życia. Z atrakcji mogą skorzystać amatorzy i profesjonaliści. To strefa rozrywki dla wszystkich, którzy kochają sport, adrenalinę, lubią niezapomniane wrażenia i preferują niestandardowe formy spędzania wolnego czasu.

Przygoda uczniów z trampolinami rozpoczęła się od rozgrzewki  prowadzonej przez instruktora, który przypomniał o zasadach obowiązujących na terenie parku, bezpiecznym zachowaniu oraz pokazał skoki z różnymi urozmaiceniami. Uczniowie  co do minuty wykorzystali przysługujący im czas i skorzystali ze wszystkich dostępnych atrakcji. Wykonywali salta, zjeżdżali na zjeżdżalni, pokonywali tor przeszkód oraz prowadzili walki na gąbkowe miecze na równoważni. Fajną atrakcją był ogromny basen z gąbkami, do którego można było skakać z równoważni oraz boisko trampolinowe, na którym można było zagrać w zbijaka wbrew prawom grawitacji. Miłośnicy gry w koszykówkę mogli skorzystać ze strefy wsadów do kosza. Wystarczyło odbić się z trampoliny i wyskoczyć na ok. dwa metry do góry, co pozwoliło na swobodny wsad piłki do kosza.

Było naprawdę mnóstwo atrakcji i dużo fajnej zabawy. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie uczestników.