13 marca 2018 19:38 | Aktualności

II Miejsce Dziewcząt w Mistrzostwach Gminy w Mini Piłkę Ręczną

W środę 7 marca reprezentacja naszej szkoły wybrała się na mistrzostwa szkół podstawowych w mini piłkę ręczną do Lisiej Góry. Do zawodów zgłosiło się 4 zespoły: Lisia Góra, Nowa Jastrząbka, Pawęzów oraz Zaczarnie. Nasz bardzo młody zespół w którego skład wchodziło aż 6 dziewcząt z IV klasy i tylko 3 z VI pewnie wygrał z Lisią Góra 8:4 i z Zaczarniem 5:1 przegrał po walce dziewczynami z Nowej Jastrząbki 8:4.

Bardzo gratulujemy naszym uczennicom i prosimy o więcej.

Skład naszej drużyny: Angelika Sak, Zosia Szerszeń, Madga Stono, Zuzia Witkiewicz, Karolina Sereda, Julia Szostak, Sylwia Grabczyńska, Magda Łabędz oraz Ania Galus.

W tym miejscu pragniemy również serdecznie podziękować firmie ARAMIS panu Dariuszowi Armatys za ufundowanie pięknych koszulek dla naszych dziewcząt.

Zdjęcia: