08 lutego 2018 18:26 | Aktualności

Dzień Otwarty Szkoły i Bal karnawałowy

10 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Szkoły połączony z Balem Karnawałowym. Do szkoły licznie przybyli uczniowie najmłodszych klas, rodzice oraz mieszkańcy. Uczniowie klasy II i III z tej okazji w teatralnej scenografii i w niecodziennym wykonaniu zaprezentowali przedstawienie „Kopciuszka”. Karnawał, to czas zabaw, bali, wspólnego biesiadowania. To czas radości. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć. Uroku tej zabawie dodaje odpowiedni wystój sali, a także magia stroju biesiadników. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Panie prowadzące bal od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Reprezentanci każdej z klas wykonywali różnorodne zadania. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.