30 stycznia 2018 11:14 | Aktualności

Zabawa karnawałowa klas IV – VII

Karnawał jest to czas zabawy i tanecznych pląsów. 25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas IV-VII. Skoczny rytm  znanych przebojów zachęcał do wspólnej zabawy i śpiewów. Wszyscy bawili się do utraty tchu. Karnawałowe szaleństwo w gronie koleżanek i kolegów to świetny sposób na integrację grupy. Nie zabrakło konkursów. W kategorii najładniej zaśpiewanej piosenki wygrał Bartłomiej Podos, który przy własnym akompaniamencie wykonał piosenkę „Wkręceni” zespołu Lemon. W konkursie tanecznym dwie pary zajęły ex aequo pierwsze miejsce: Ola Jagieła i Adrian Drewko oraz Karolina Sereda i Angelika Sak. Laureaci konkursów zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Rodzice przygotowali dla uczniów pyszny poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy.

M. Stono