22 stycznia 2018 16:13 | Aktualności

Kiermasz ciast.

W piątek 12 stycznia w naszej szkole odbył się kiermasz ciast. Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski zajęli się przeprowadzeniem akcji. Było to pierwsze w dziejach naszej szkoły tego typu przedsięwzięcie.  Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło chętnych na te domowe smakołyki. Akcja cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale też rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły - a wybierać było w czym. Kupujących kusiły serniki, kolorowe masy, bezy, ciasta czekoladowe i z galaretką, a nawet 3-bit.  Nie zabrakło ulubionych przez wszystkich muffinek i pięknie ozdobionych babeczek. Krótko mówiąc – raj dla podniebienia i.. łasuchów.  Było pysznie!

Dochód z naszego kiermaszu został przekazany na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli, którzy zaangażowali się w pieczenie ciast. Dziękujemy również kupującym oraz  wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w akcję. Myślimy już o kolejnym kiermaszu i mamy nadzieję, że odniesie podobny sukces.