10 grudnia 2017 20:06 | Aktualności

Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia już od samego rana nasi uczniowie nasłuchiwali dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja. Kiedy pojawił się u nas wyczekiwany gość radości było co niemiara. Podczas spotkania z Mikołajem dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III zaśpiewali Mikołajowi piosenki, wyrecytowali wierszyki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami.  Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.