04 grudnia 2017 21:24 | Aktualności

Wieczór wróżb

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów. Popularne Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Stały się też one idealnym pretekstem do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie kolegów i koleżanek. Każdy pragnie wywróżyć sobie coś wyjątkowego, choć na ogół nikt  nie  traktuje  ich  poważnie, bo jest  to  tylko  zabawa. Uczniowie przeżyli wspaniały wieczór, pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Kto chciał przekonać się, czy będzie miał powodzenie w miłości, ustawiał buty i kierował je w stronę drzwi śledząc, czy jego (jej) jako pierwszy przekroczy próg. Największym uznaniem cieszyły się konkursy taneczne. Wzięły w nich udział całe klasy oraz pary. Nie zabrakło również przelewania roztopionego wosku przez otwór klucza, a następnie „odczytania” symbolicznych znaczeń nabierających w tym dniu szczególnej mocy. W przerwie wszyscy uczniowie posilili się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie imprezy.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość… no cóż…zawsze  może się spełnić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.