22 października 2017 17:00 | Aktualności

SPOTKANIE Z POLICJANTKAMI I MRÓWKĄ

Dnia 13 X 2017r./piątek/do pierwszej klasy przybyli niecodzienni goście: panie policjantki z sympatyczną Mrówką.  W trakcie spotkania pierwszoklasiści zostali zapoznani z bezpiecznym i kulturalnym uczestnictwem w ruchu drogowym. Pani policjantka uświadomiła dzieciom, jak należy zachowywać się w drodze do szkoły, do domu  i jakich niebezpieczeństw unikać. Podkreśliła, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać.

Okazało się, że uczniowie doskonale znają już zasady przechodzenia przez jezdnię, za co zostali pochwaleni przez gości. Najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem odpowiadali na pytania zadane przez policjantkę. Mrówka, która towarzyszyła w czasie zajęć, rozdała odblaski, przywieszki i cukierki za wyczerpujące odpowiedzi dzieci.

Dziękujemy za odwiedziny!