27 czerwca 2017 22:07 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godz. 8:00 odprawioną przez ks. proboszcza Tadeusza Wszołka. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Pani dyrektor Bożena Świętek podsumowała bieżący rok szkolny, dziękując i gratulując uczniom i nauczycielom za naukę i pracę. Swoją obecnością zaszczycił nas również zastępca wójta Gminy Lisia Góra – Piotr Miotła, który pogratulował dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za wytężoną pracę, która zaowocowała 18 stypendiami wręczonymi podczas uroczystej gali. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez panią dyrektor nagród książkowych dla uczniów klas IV-VI, którzy uzyskali średnią na świadectwie co najmniej 4,75 oraz uczniom klas I-III wyróżniających się bardzo dobrymi wynikami w nauce. Uczniowie otrzymali również nagrody za wzorowe czytelnictwo, 100% frekwencję oraz zajęcia na basenie. Uczniowie Karolina Sereda, Konrad Jagieła, Zuzanna Piwek, Kacper Przebięda oraz Krzysztof Kurasiewicz zostali wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny” i otrzymali dyplomy wraz z nagrodami książkowymi. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna w wykonaniu naszych najmłodszych pociech – przedszkolaków. Na zakończenie uroczystości zaprezentowali się również uczniowie klas V i VI w montażu słowno-muzycznym pt: „Żegnaj szkoło”. Miłym akcentem na zakończenie były życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji  dla wszystkich zgromadzonych od dzieci.

S.Lisowska-Pituła