24 kwietnia 2017 14:33 | Aktualności

PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŻYJĘ EKOLOGICZNIE NA CO DZIEŃ”

Dnia 21 kwietnia 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Śmignie odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Żyję ekologicznie na co dzień”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Śmignie. Celem konkursu było promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody, kształtowanie postaw proekologicznych oraz stworzenie możliwości prezentacji prac dzieci uzdolnionych manualnie. Jury oceniając wytwory plastyczne miało na uwadze: zgodność pracy z tematyką konkursu, estetykę, wkład pracy i oryginalność. Na konkurs wpłynęło blisko 130 prac plastycznych.

Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody rzeczowe.

III miejsce zdobył: Adrian Drewko - klasa III.

Wyróżnienie otrzymali uczniowie: Milena Turek - klasa I, Zofia Szerszeń -klasa III, Karolina Sereda -klasa III, Malwina Sowińska -klasa III.

Pozostali uczestnicy konkursu (12 osób) z naszej szkoły otrzymali nagrody niespodzianki.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Jednocześnie wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za trud włożony w przygotowanie pracy konkursowej.

Mariola Lipińska