10 kwietnia 2017 12:21 | Aktualności

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „KIEDY DZWONIĘ PO STRAŻ POŻARNĄ? I „NIE WYPALAJ SUCHYCH TRAW”

Dnia 7 kwietnia 2017r. w GOK-u w Śmignie odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Kiedy dzwonię po straż pożarną?” dla klas I-III i „Nie wypalaj suchych traw” dla klas IV-VI, zorganizowanego przez ZG ZOSP RP w ramach działań profilaktyczno-wychowawczych. Jury oceniając prace brało przede wszystkim pod uwagę  estetykę, pomysłowość , poprawność interpretacji tematu i samodzielność wykonania prac.

Z naszej szkoły zostali wyłonieni laureaci, którzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe:

I miejsce:  Anna Stasiczak- kl. I, Jakub Pająk-kl. II,

II miejsce: Zofia Szerszeń -kl. III.

Do gminnego etapu wybrano po 2 prace z każdej klasy. Poza wyżej wymienionymi zwycięzcami konkursu, nagrodzeni zostali także uczniowie:

I klasa: Karolina Grzymek,

II klasa: Milena Mozgowiec,

III klasa: Magdalena Stono,

IV klasa: Kacper Przebięda, Aleksandra Skowrońska,

V klasa: Wiktoria Wałaszek, Sylwia Grabczyńska,

VI klasa: Przemysław Biedroń,  Marek Polczyk.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mariola Lipińska