20 marca 2017 17:33 | Aktualności

Dzień Otwarty

W dniu 18 marca  2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie rozpoczęła p. Bożena Świętek – dyrektor szkoły, która uroczyście przywitała przyszłych uczniów i ich rodziców oraz zapoznała ich z ofertą edukacyjna i wychowawczą szkoły. Podczas spotkania rodzice mieli możliwość poznać nauczycieli oraz prezesa Stowarzyszenia „Pawęzów Razem”- organu prowadzącego szkołę.

Część artystyczną rozpoczęli uczniowie klasy  IV, którzy pod opieką p. Sylwii Lisowskiej-Pituły zaśpiewali piosenkę pt. „Hej My school ”w języku angielskim.

Kolejny występ należał do dzieci z oddziału przedszkolnego, które wystąpiły w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek” prezentując przy tym doskonałą grę aktorską. Oprawę muzyczna przedstawienia przygotowali uczniowie szkoły pod opieką p. Izabeli Ilcewicz, którzy zaśpiewali piosenki  pt. „Czerwony Kapturek” „ Po krętych leśnych dróżkach” i finałową piosenkę „Ta historia jest nauczką” związane z tematyką przedstawienia.

Kolejnym punktem dnia otwartego był  coroczny pokaz umiejętności karate.

Po części  artystycznej, dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych , a ich rodzicie zostali zaproszeni na skromny poczęstunek. W tym czasie rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami szkoły i przedszkola oraz zobaczyć sale lekcyjne i budynek oddziału przedszkolnego.

Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy we wrześniu.