02 marca 2017 20:05 | Aktualności

II Turniej Piłki Nożnej klas II szkół podstawowych

W dniu 28 lutego odbył się II Turniej o Puchar Stowarzyszenia „Pawęzów Razem” w piłkę nożną uczniów klas II szkół podstawowych naszej gminy. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów Pawęzów, Lisia Góra, Nowe Żukowice, Brzozówka, Łukowa oraz Stare Żukowice łącznie 54 zawodników.

Zawody odbywały się na sali gimnastycznej w systemie „każdy z każdym”, poziom sportowy oraz zaangażowanie dzieci w rywalizację był nie mniejszy niż na mistrzostwach świata.

Poniżej przedstawiamy tabele końcową turnieju.

Lp.

punkty

Brzozówka

Lisia Góra

Pawęzów

Nowe Żukowice

Stare Żukowice

Łukowa

Królem strzelców został uczeń z Pawęzowa Krzysztof Łaś (10 bramek).

Skład naszej drużyny: Jakub Pająk, Jakub Armatys, Jakub Szostak, Krzysztof Łaś, Wiktor Marciniec, Wojciech Piwek, Filip Kowalski, Maksymilian Wójcik oraz Krzysztof Dyja.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, a pierwsza trójka piękne puchary z rąk prezesa Stowarzyszenia „Pawęzów Razem” pana Jerzego Albertusiaka.