07 lutego 2017 09:14 | Aktualności

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Nowych Żukowicach do klasy III

W dniu 03 lutego uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki nożnej w Nowych Żukowicach. Naszą szkołę reprezentowało tylko 5 chłopców, skład okrojony z powodów wyjazdów na ferie i problemów zdrowotnych.

W zawodach brało udział 4 zespoły Lisia Góra, Nowe i Stare Żukowice oraz Pawęzów. W pierwszym meczu przyszło nam rywalizować z Lisią Górą którą pokonaliśmy 3:1 (bramki Oliwier Szczepański, Kacper Witek oraz Kacper Przebięda), w drugim spotkaniu przegraliśmy z Nowymi Żukowicami 3:0, w trzecim po zaciętym meczu pokonaliśmy Stare Żukowice 4:1 (bramki 3x Kacper Witek i Oliwier Szczepański).

Skład naszej drużyny: Kacper Przebięda, Oliwier Szczepański, Kacper Witek, Maciej Małek oraz Adrian Drewko.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia: