Pawęzów Pawezow szkoła szkola podstawowa Szkoła Podstawowa Pawęzowie sppawezow

Aktualności

03 lutego 2017 19:40 | Aktualności

Półkolonia I turnus


Pierwszy tydzień półkolonii już za nami. Zaczęliśmy go od seansu filmowego pt. „Ostatni smok świata” -  pełnego akcji, magii, humoru i fantastycznych zwierząt. W Kinie Millenium w Mościcach mieliśmy do dyspozycji całą salę kameralną. Po filmie udaliśmy się do Parku Strzeleckiego. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że bawiliśmy się wyśmienicie.

Drugiego dnia spacerowaliśmy po Tarnowie. Podziwialiśmy pomniki i zabytki: katedrę, ratusz, zabytkowe mury. Przed pobytem w „Klubie klocka” musieliśmy nabrać sił, więc posililiśmy się w KFC. W klubie konstruowaliśmy maszyny, pojazdy, pomieszczenia z różnego rodzaju klocków Lego, czasami korzystając z instrukcji na ekranach komputerów.

Trzeciego dnia udaliśmy się do Promiennego Zamku. Mogliśmy w nim dać upust niewyczerpanym pokładom naszej energii. Oczywiście, pod czujnym okiem opiekunów.

Czwarty dzień aktywnie spędziliśmy w Ośrodku Jazdy Konnej „Furioso” w Starych Żukowicach. Podczas pobytu braliśmy udział w fascynującym, pełnym wrażeń kuligu oraz pokazie jazdy husarii, zjedliśmy  kiełbaski z grilla oraz wesoło bawiliśmy się na terenie ośrodka.

Ostatniego dnia udaliśmy się do Gminnego Ośrodka Kultury w Śmignie. Po inspirujących warsztatach plastycznych uczestniczyliśmy w grach i zabawach.

Zróżnicowane formy aktywnego wypoczynku sprawiły, że tydzień minął nam bardzo szybko.


Kierownik turnusu: Maria Stono

Zapraszamy do galerii

Przeczytano: 643 razy. Wydrukuj|Do góry