13 grudnia 2016 13:17 | Aktualności

III Miejsce w Turnieju Mikołajkowym w Lisiej Górze

W piątek 9 grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki halowej klas III. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna trafiła do mocniejszej i bardziej wyrównanej grupy – Brzozówka, Nowe Żukowice oraz Kobierzyn. W pierwszym meczu z Brzozówką padł wynik 0:0, w drugim meczu z Nowymi Żukowicami mimo wielu doskonałych okazji również tylko zremisowaliśmy 0:0. W ostatnim meczu decydującym o wyjściu z grupy pokonaliśmy Kobierzyn 1:0 po bardzo pięknej bramce Kacpra Witka. Niestety do finału przechodziły pierwsze drużyny z grup, gdzie w naszej większą liczbę punktów uzyskali uczniowie z Nowych Żukowic. My z drugiego miejsca awansowaliśmy do gry o III miejsce z drużyną z Nowej Jastrząbki, którą pokonaliśmy 1:0, a bramkę na wagę miejsca na tzw. „pudle” zdobył po koronkowej akcji Krzysztof Łaś.

Skład naszej drużyny Kacper Przebięda, Kacper Witek, Oliwier Szczepański, Oliwier Górecki, Adrian Drewko, Maciej Małek, Wojciech Piwek, Krzysztof Łaś, Konrad Jagieło oraz Viktor Marciniec.

Należy również wspomnieć, że najlepszym bramkarzem turnieju został Kacper Przebięda, który nie przepuścił żadnej bramki co było zasługą całego zespołu.

Wszystkim gratulujemy i czekamy na więcej.

Zdjęcia: