Pawęzów Pawezow szkoła szkola podstawowa Szkoła Podstawowa Pawęzowie sppawezow

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

 

Wszystkie zajęcia są nieodpłatne 


Poniedziałek:

Kółko języka angielskiego "Use of English" - Sylwia Lisowska - Pituła (7.10 - 7.55)

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - Mariola Lipińska (12.40 - 13.25)

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze "Mogę więcej" - Maria Stono (13.25 - 14.20)

Piłka nożna (grupa młodsza - "Żaki", kl. I - II) - Krzysztof Kijowski (12.30 - 13.30)

Piłka nożna (grupa starsza - "Orliki", kl. III - VI)  - Krzysztof Kijowski (14.30 - 15.30)

Zajęcia muzyczne (kl. IV-VI)- Izabela Ilcewicz (14.25 - 15.10)

 

Wtorek

Kółko plastyczne - Mariola Lipińska (12.35 - 13.20)

Zajęcia artystyczne - Jolanta Polczyk (12.35 - 13.20)

Kółko polonistyczne „Cogito ergo sum” - Maria Stono (13.25 - 14.20)

 English Adventure - Sylwia Lisowska-Pituła (13.25 - 14.20)

Zajęcia na basenie - Jolanta Polczyk (14.00 - 15.00) / wyjazd 13.30


Środa:

Zajęcia logopedyczne - Magdalena Machala-Szerszeń 11.45. – 13.30

Zajęcia taneczne – Maryna Hryhorjewa

Grupa młodsza (11.45 – 12.30)

Grupa starsza (12.40 – 13.20)

Gimnastyka korekcyjna, kl. II - Paulina Targosz (12.40 - 13.25)

Gimnastyka korekcyjna, kl. III - Paulina Targosz (13.35 - 14.20)

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  - Dominika Ostręga (13.40 – 14.20 )

Piłka nożna (grupa młodsza -"Żaki") – Krzysztof Kijowski  (14.30 – 15.30)

Karate - Mateusz Muniga (17.00 - 18.00)


Czwartek:

Kółko teatralne „Be on English genius” - Sylwia Lisowska – Pituła (7.20 – 7.50)

Kółko matematyczne "Z wesołym kangurem" - Dominika Ostręga (13.40 - 14.20)

Zajęcia logopedyczne – Magdalena Machala-Szerszeń (11. 30 – 14.00)

Zajęcia wyrównawcze - Bożena Świętek (11.45 - 12.30)

Zajęcia wyrównawcze - Jolanta Polczyk (12.40 - 13.25)

Zajęcia na basenie "Już pływam" - Paulina Targosz (13.00 - 14.00)/wyjazd 12.30 (od września do grudnia)

Piłka nożna (grupa starsza - "Orliki") – Krzysztof Kijowski (15.30 – 16.30)


Piątek:

Kółko matematyczne "Z wesołym kangurem" - Dominika Ostręga (7.15 - 7.55)

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze "Wiem więcej" - Maria Stono (7.20 - 7.50)

Kółko informatyczne - Iwona Basta (13.35 - 14.20)

Karate - Mateusz Muniga (17.00 - 18.00)